EKIPA

Formacja dzieci

Karolina Ociepkaekipa
Filolog łotewski, od 2006 roku stale rozwija swój warsztat w zakresie rozwojowej pracy z dziećmi. Pracuje jako animator i prelegent z przedszkolakami oraz uczniami szkół podstawowych, tworząc i prowadząc warsztaty, spektakle, koncerty edukacyjne oraz interaktywne spotkania ze sztuką. Należy do wspólnoty Poznanie Flp 3,8.
Magdalena Krasowiakekipa
Pedagog, Magister Sztuki, Menadżer Kultury, Animator. Pracuje z dziećmi i młodzieżą dbając o ich rozwój artystyczny i emocjonalny, zachęcając przede wszystkim do czynnego słuchania i wzrastania w poczuciu własnej wartości. Należy do wspólnoty Poznanie Flp 3,8 gdzie pracuje nad programem formacji dzieci.
Wojciech Mazurekekipa
Pedagog, Kompozytor, Pianista, Wokalista, Inżynier, autor spektaklu słowno – muzycznego Pasja e-moll. Członek zarządu Fundacji Serce dla Gruzji opiekującej się sierocińcami na Kaukazie. Na co dzień lider uwielbienia wspólnoty Poznanie Flp 3,8 i animator muzyczny programu formacja dzieci.
Ada Rogożaekipa
Z wykształcenia polonistka i wokalistka, na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jako trener emisji głosu i logopeda. Żona Pawła, mama Kaliny i Jeremiego. Rodzinnie należą do wspólnoty Poznanie Flp 3,8.